Khejmo

Ilustruję i projektuję. Uczę innych, jak tworzyć.

ILUSTRATORKA

Moje prace są dynamiczne, przemyślane kolorystycznie, jednocześnie emocjonalne i bardzo malarskie. Przetwarzam rzeczywistość i interpretuję ją. Działam w nowoczesnych mediach i technikach, jednak chętnie sięgam po doświadczenia ze studiowania rysunku i malarstwa tradycyjnego oraz projektowania. Tworzę portrety i ilustracje na zamówienie, autorskie projekty oraz współpracuję ze szkołą tańca Loftodance.pl.

STUDENTKA

Mieszkam, pracuję i studiuję w Krakowie. Jako studentka IV roku Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, na kierunku Grafika rozwijam swoje umiejętności w stronę projektowania książek i publikacji, ilustracji oraz tworzenia filmów animowanych. 

INSTAGRAMERKA

Na Instagramie publikuję kulisy mojej działalności. W pracy dzielę się swoim doświadczeniem z innymi, prowadząc kursy i warsztaty artystyczne. Tworzę podcast, w którym rozmawiam z innymi twórcami i twórczyniami o różnych sprawach związanych z branżą, ale nie tylko. 

Wystawy

Wystawy z selekcją uczestników: Nówka Sztuka: Targi Młodych Artystów i Dizajnerów, Dawny Hotel Cravovia, Kraków 2018 i 2019; AFF X: Art Fresh Festival: Wystawy i Targi Artystów, Sheraton Hotel, Warszawa 2019; Środek: wystawa zbiorowa studentów Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, Kraków, 2019; WhoMan Festival: Festiwal Ludzi z Pasją, Strefa Wystawców, Kraków 2019; Dwukropek: autorska wystawa, klub Strefa, Kraków, 2018. 

Klienci

Szkoła Tańca: Loftodance.pl Łukasz Raś, STS 2020: Studencki Tydzień Sztuki UJ: Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, BIS AGH: Biuletyn Informacyjny Studentów Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie, Domin Kraków: pracownia rysunku i malarstwa.

0