O czym tworzę

🌷 Czułość i uważność, odwaga, komunikacja bez przemocy, kontakt z naturą, zdrowie psychiczne oraz wsparcie pomiędzy twórczyniami_cami są dla mnie najważniejsze. Z radością mówię Ci: “Cześć!” i serdecznie witam na moim blogu, gdzie znajdziesz treści o właśnie takiej tematyce.

🙋‍♀️ Opowiem Ci więcej. Jestem Kasia Hejmo (Ona/Jej). Ilustruję profesjonalnie na zamówienie, staram się ciągle rozwijać, uwrażliwiać na siebie i drugiego człowieka. Uczę tworzenia oraz wspieram początkujące twórczynie_ów.

✍️ Mam 5-letnie doświadczenie w rysunku cyfrowym z użyciem tabletu graficznego. Obecnie najpewniej czuję się tworząc ilustracje w programie Krita. Nieustannie szukam inspiracji w otoczeniu i własnych przeżyciach. Tworząc cyfrowo korzystam z doświadczeń w tradycyjnych mediach takich, jak: markery, farby, kredki, tusz i węgiel. Wciąż uwielbiam czasem chwycić pędzel i namalować widok z okna temperami!

❤️‍🔥Staram się pokazywać emocje w ekspresyjnych, lecz jednocześnie przemyślanych kompozycjach. Często posługuję się symboliką oraz korzystam ze zdobytych na studiach umiejętności projektowych.

👩‍🎓W 2017 r. zostałam studentką Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na kierunku Grafika. Uczyłam się tam tworzyć m.in.: projekty książek, ilustracji, plakatów, rysunków narracyjnych oraz filmów animowanych.

💼 Wraz z dostaniem się na studia rozpoczęłam pracę, jako Prowadząca kursu artystycznego. Przygotowałam na studia w pracowni Domin Kraków niemal 30 osób. Pamiętam, że nie było to łatwe połączyć własny rozwój z uczeniem innych. Zdobywanie pierwszego doświadczenia zawodowego w branży artystycznej to jednak ogromny przywilej. Jestem wdzięczna, że ucząc w pracowni, rozwinęłam w sobie łatwość mówienia do ludzi, nawiązywania kontaktu i formułowania konstruktywnej krytyki. Pracuję tam do dziś.

🎆 Marzę o tym, że przestaję już tworzyć okazjonalnie, rozwijam swój artystyczny biznes, zakładam firmę, sprzedaję moje produkty i usługi na wielką skalę a moje konto gromadzi oddaną społeczność ludzi, którzy kochają moją twórczość!

🌅 Zaczynam działać!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

0