Portrety ze zdjęć

Jakie kolory kojarzą Ci się z ukochaną osobą? Pomyśl nie tylko o ubraniach, które nosi, ale także o jej charakterze, aurze, którą wokół siebie wytwarza lub miejscach, które Ci się z nią kojarzą. Barwy, plamy, kreski dają nam możliwość zbudowania jedynego w swoim rodzaju wizerunku, opartego nie tylko na cechach fizycznych osoby portretowanej. Dzięki ilustracji możemy wyjść poza ramy standardowego portretu i narysować dosłownie wszystko to, co wydawałoby się nieuchwytne dla aparatu fotograficznego przedstawiającego z reguły tylko realistyczny obraz.

Zamówienia

Zrób swoim bliskim niespodziankę i podaruj im personalizowany portret ilustrowany wypełniając formularz kontaktowy u dołu strony. Standardowy czas oczekiwania na realizację to 2-3 tygodnie od momentu dogadania szczegółów, przesłania zdjęcia drogą mailową i opłacenia zamówienia. Podana poniżej cena jest ceną za portret z jednolitym, gładkim tłem z ograniczoną liczbą elementów. Koszty wysyłki, dodanie do portretu kolejnej osoby / zwierzaka / elementu tła jest do niej doliczane. Wszystkie szczegóły współpracy ustalamy drogą mailową po otrzymaniu wypełnionego formularza kontaktowego. 

Portret

Wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby lub dla samego siebie! 

od 300zł

Portret z pupilem

Kochamy patrzeć na naszych Ulubieńców!

od 349 zł

Portret wspólny

Niezwykła pamiątka, emocje utrwalone w obrazie!

od 399 zł

Wydruki

Tu będzie napisane o wydrukach. Tu będzie napisane o wydrukach. Tu będzie napisane o wydrukach. Tu będzie napisane o wydrukach. Tu będzie napisane o wydrukach. Tu będzie napisane o wydrukach. Tu będzie napisane o wydrukach. Tu będzie napisane o wydrukach. Tu będzie napisane o wydrukach. Tu będzie napisane o wydrukach. Tu będzie napisane o wydrukach. Tu będzie napisane o wydrukach. Tu będzie napisane o wydrukach. Tu będzie napisane o wydrukach. Tu będzie napisane o wydrukach. Tu będzie napisane o wydrukach. Tu będzie napisane o wydrukach. Tu będzie napisane o wydrukach. Tu będzie napisane o wydrukach. Tu będzie napisane o wydrukach. Tu będzie napisane o wydrukach. 

Formularz kontaktowy

0