Warto wiedzieć

Często zadawane pytania

O mnie

Rysuję cyfrowo za pomocą rysika i tabletu NEW Huion 1060PLUS w programach do grafiki komputerowej Krita i Adobe Photoshop. Sprawnie poruszam się także w programach Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Premiere i Adobe AfterEffects.

Obecnie studiuję IV rok kierunek Grafika na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Przed akademią studiowałam I rok również kierunek Grafika na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. 

Zaczęłam sprzedawać plakaty, naklejki i kartki z moimi ilustracjami pod koniec 2018 roku. Uczestniczyłam w targach i wystawach sztuki: Nówka Sztuka 2018 i 2019 Kraków, WhoMan Festiwal 2019 i X Art Fresh Festival 2019 Warszawa. W 2020 r. zaprojektowałam mural dla szkoły tańca Loftodance, który został namalowany na ścianie głównej i widnieje tam do dziś. Jestem autorką plakatów, logo i materiałów na social media do wydarzenia “Studencki Tydzień Sztuki” Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego edycja 2020 i 2021. Plakaty można było zobaczyć w przestrzeni miejskiej Krakowa. Obecnie przyjmuję zlecenia od osób prywatnych i firm m.in. na portrety, ilustracje, projekty identyfikacji wizualnych, a także sprzedaję wydruki swoich najpopularniejszych ilustracji.

Nie. Prowadzę zgodnie z prawem działalność nierejestrowaną. Dotyczy to zleceń od osób prywatnych. Oznacza to, że co miesiąc mogę przyjąć ograniczoną liczbę zamówień na portrety. Prowadzę ewidencję sprzedaży. Na życzenie klienta mogę wystawić rachunek. Ograniczenie nie dotyczy zleceń, gdzie podpisywana jest umowa zlecenie lub o dzieło. Istnieje możliwość wystawienia faktury uproszczonej dla firm. W niedalekiej przyszłości zamierzam założyć własną działalność gospodarczą.

Jak zamawiać / zlecać?

W zakładce “Oferta” znajdź podstronę “Portret ze zdjęcia”. Następnie wybierz rodzaj zamawianego portretu. Wypełnij i wyślij formularz zamówień. Czekaj na moją odpowiedź mailową. Wspólnie ustalimy szczegóły zlecenia i otrzymasz dane do przelewu na moje konto bankowe.

W zakładce “Oferta” znajdź podstronę “Projektowanie”. Wypełnij i wyślij formularz zamówień. Czekaj na moją odpowiedź mailową. Wspólnie ustalimy szczegóły zlecenia i otrzymasz dane do przelewu na moje konto bankowe.

W zakładce “Oferta” znajdź podstronę “Plakaty na ścianę”. Wypełnij i wyślij formularz zamówień. Czekaj na moją odpowiedź mailową. Wspólnie ustalimy szczegóły zlecenia i otrzymasz dane do przelewu na moje konto bankowe.

Realizacja zlecenia

Jeśli wypełnisz formularz kontaktowy lub formularz zapytania lub zlecenia otrzymasz ode mnie odpowiedź mailową ze szczegółami realizacji, etapów pracy, terminów i płatności, dane do przelewu bankowego.

Portret ze zdjęcia powstaje na podstawie przesłanego przez Ciebie mailem zdjęcia w moim ilustracyjnym stylu, który prezentuję w portfolio, w technice cyfrowej. Następnie jest drukowany cyfrowo na papierze Fabriano Academia lub prezentacyjnym (mat) 180g.

Czas realizacji zależy od skomplikowania i rozbudowania zlecenia, moich wolnych terminów oraz okresu w roku. Jeśli chcesz zamówić prezent na Święta to nie zwlekaj z wypełnieniem formularza zamówień! Zazwyczaj w tym okresie zleceń jest dużo.

Ilość poprawek ustalamy wspólnie drogą mailową w zależności od skomplikowania i rozbudowania projektu. W portretach ilustrowanych są to zazwyczaj 2 serie poprawek: po wstępnym szkicu i tuż przed wydrukiem.

Płatności

Najlepiej tuż po ustaleniu szczegółów zlecenia. Im szybciej Twoja płatność zostanie zaksięgowana tym szybciej rozpocznę pracę nad Twoim zamówieniem. Przy większych zleceniach wspólnie mailowo ustalamy etapy płatności.

Nie pobieram zaliczki przy portretach ilustrowanych. Realizację zlecenia na portret rozpoczynam po ustaleniu szczegółów mailowo oraz otrzymaniu potwierdzenia przelewu na moje konto bankowe. Przy zleceniach na większe projekty ustalamy wspólnie etapy płatności.

Płatności można dokonać przelewem na moje konto bankowe, dane do przelewu podaję w wiadomości mailowej po ustaleniu szczegółów zlecenia.

Wysyłka

Zamówienia wysyłam 2 razy w tygodniu. Czas oczekiwania na wysyłkę gotowego zamówienia na portret lub wydruk plakatu wynosi ok. 1-2 dni robocze.

Wydrukowane portrety i plakaty wysyłam w tubie poprzez Paczkomaty InPost. Pocztówki natomiast listem poleconym priorytetowym Pocztą Polską odpowiednio zabezpieczone tekturką przed zgięciem.

Czas oczekiwania na przesyłkę jest zależny od firmy przewozowej. Wysyłka Paczkomatem InPost wynosi zazwyczaj 1-2 dni roboczych. Wysyłka Pocztą Polską list polecony priorytetowy również zazwyczaj 1-2 dni robocze.

Polityka prywatności

W celu przetwarzania danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.

Prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Hejmo.

Formularz kontaktowy

0