Współprace

LOFToDANCE Łukasz Raś, szkoła tańca w Krakowie

Wykonałam w 2019 r. projekt muralu na ścianę główną szkoły. Obraz ukazuje różnorodność stylów tanecznych, których można się tam nauczyć a także różnych ludzi przychodzących na zajęcia.

Wykonałam serię ilustracji inspirowanych spektaklem, w którym sama brałam udział, jako tancerka. Przedstawienie taneczne miało premierę w szkole tańca Loftodance w czerwcu 2020 r.  Spektakl “W pułapce” (reżyseria Mariusz Jasuwienas, choreografia Mariusz Jasuwienas, Marysia Kubik, Otko Bat) opowiada o życiu w zamknięciu podczas Lockdownu w marcu 2020 r. Ilustracje posłużyły do promocji wydarzenia w social mediach.

Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Wykonałam projekt logo, plakatów i materiałów na social media: Facebook i Instagram do wydarzenia “Studencki Tydzień Sztuki UJ”. Jestem autorką identyfikacji wizualnej 2 lata z rzędu: edycja 2020 i 2021. Plakaty można było zobaczyć w przestrzeni miejskiej Krakowa i w social mediach.

Kolektyw Podżegaczki

Moja ilustracja “Praw życz”, którą wykonałam z okazji Dnia Praw Kobiet 2020 została opublikowana przez feministyczny Kolektyw Podżegaczki na profilu na Instagramie. Jeden z moich plakatów na Strajk Kobiet 2020 został umieszczony w zinie “Wolność, aborcja, emancypacja”.

BIS AGH

Biuletyn informacyjny studentów AGH to magazyn organizacji studenckiej Centrum Mediów AGH, której w latach 2016-2017 byłam członkinią. Należałam do Działu Graficznego, gdzie zajmowałam się składem, tworzeniem grafik do artykułów i na social media. W 2017 r. został mi powierzony samodzielny projekt informatora o kierunkach. Tematem przewodnim byli “Superbohaterowie z AGH”.

Haikyuu in color

“Haikyuu in color” to fanowski projekt non-profit. Udział w nim polega na pokolorowaniu we własnym stylu otrzymanej rozkładówki mangi “Haikyuu” Haruichi Furudate. Prace publikowane są na profilu na Instagramie.

Zobacz więcej moich prac:

Formularz kontaktowy

0